ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 16:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   ODTÜ`de Ne Oldu?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2013 Cum 20:04:39      ODTÜ`de Ne Oldu?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ODTÜ`de cemaat ve AK Gençlik üyelerinin üniversitede stant açması üzerine üniversitelilerin ve ailelerin üniversiteden çıkarılmasını istemesi ile basında çıkan "türbanlılara saldırdılar" başlıklı karalama haberlerlerine yönelik ODTÜ Kolektif gün içinde neler yaşandığını anlattı

Kolektif Basın Merkezi olarak ODTÜ Kolektif`in açıklamasını paylaşıyoruz;

Medyada ODTÜ’lülere yönelik olarak başlatılan linç kampanyasına cevaben kendimizi bu açıklamayı yapmak zorunda hissediyoruz. Doğrudan cemaate yakınlığı ile bilinen internet siteleri tarafından arkadaşlarımız hedef gösteriliyor ve yaşanan olaylar tamamen çarpıtılıyor. ODTÜ kayıt günlerinde arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilen protesto bu sitelerde ve sosyal medyada söylenenin aksine başörtülü kadınlara yönelik değildir. ODTÜ’de öğrenci olarak bulunan başörtülü ya da türbanlı hiçbir kadın giysilerinden ötürü hiçbir sıkıntı yaşamamıştır. Bugün ODTÜ’de gerçekleştirilen cemaate karşı bir eylemdir. Cemaatlerin faaliyetleri ve bizler açısından anlamları bu kısa açıklamanın konusu olmamakla birlikte videodaki kişiler, ODTÜ yurtlarında fuhuş yapıldığını, merdiven altında çocuk düşürtüldüğünü söyleyerek aileleri kandıran ve öğrencileri cemaat yurtlarına kaydeden cemaat fedaileridir. Bizler ODTÜ’lüler olarak henüz okula yeni kayıt olmuş olan arkadaşlarımıza ve onların ailelerine yalanlar söyleyerek onları kandıran bu insanların faaliyetlerine izin vermedik, vermeyeceğiz.

ODTÜ direniyor.

Ankaralılar ODTÜ`ye destek için A4 kapısı önünde toplanıyor. #DirenODTÜ

ODTÜ`DE POLİS SALDIRISI ÇOK SERT!

Juanita

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2013 Cum 20:11:30sohbet oyun linki

SON DAKİKA - ODTÜ`de müdahale başladı! Gaz bombaları atılıyor!

DuvarSaati

DuvarSaati resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2013 Cmt 02:10:43sohbet oyun linki
ODTÜ DE POLİS : "Kaçmayın Atatürk`ün p*çleri!" diye bağırıyorsa;
Mesele sadece ağaç değil sen hala anlamadın mı?

Juanita

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2013 Cmt 02:53:15sohbet oyun linki

ODTÜ`ye destek için toplanan bir grup, İstiklal Caddesi Galatasaray Lisesi önünde oturma eylemine başladı.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2013 Cmt 08:22:45sohbet oyun linki
Cemaatçi diye nitelendirdiği kişileri üniversiteden kovalamak kimsenin haddine değil bence

T_N_T

T_N_T resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2013 Cmt 15:32:53sohbet oyun linki
neymiş efendim "odtü`de başörtülüleri faşistçe kovmuşlar." lan dangalak, olayı başörtüsünden vermek nasıl köpekce bi` sömürüdür. desene cemaatin ahtapotları millete kollarını doluyor, insanların eksilerinden vurup ellerine alıyorlar diye. aynı zihniyet namaz kılmıyor diye yurtlardan atılan insanlardan niye bahsetmiyor? ikiyüzlü adiler sizi. başıörtülüye saygım vardır; mesele burda zaten baştaki örtü değil, beyindeki örtü.. karanlık zihniyetinize zıplayayım ! 80lerde solcular camii yakıyordu, şimdi de başörtülü kardeşlerimizi çarmığa geriyoruz. 2050de de başıörtülü bacılarımızın dna`sı ile oynayıp, camiilere farklı boyutlardan frekans yolladıktan sonra, dinimizi galaksiler arası alay konusu ettiler derler, peh peh peh ..

Gege28

Gege28 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2013 Cmt 19:06:16sohbet oyun linki

ODTÜ ormanlarını savunan halka ve öğrencilere yönelen polis şiddeti, AKP`nin önümüzdeki dönemde izleyeceği politikanın pek çok ip ucunu da taşıyor.

Haziran halk direnişi AKP`yi 10 yıl içinde kazandığı mevzilerden püskürterek, durgunluk dönemini sona erdirip çöküş dönemini başlatan bir milat oldu. AKP çözülmeye başlayan hegemonyasını yeniden tesis edecek gücü yitirdiği oranda adeta bir iç savaş hükümetine dönüşerek, halk muhalefetine karşı düşük yoğunluklu bir savaş yürütüyor.

Bu bir yandan Haziran direnişinin devrimci potansiyelini bastırmanın bir yöntemi olarak devreye sokulurken öte yandan da kendi tabanını bu karşıtlık temelinde konsolide etmeye çalışıyor. Gezi`nin ardından AKP`ye yönelik hem kendi içinde hem de özellikle liberal çevrelerin yürüttüğü yeniden demokratik bir hegemonya inşasının sağlanması noktasında, AKP`nin dışa doğru hamle yeteneği kalmamış durumda. İçerme ve masetmeye yönelik kontr-politikanın zorunlu olarak devre dışı kaldığı bu noktada, AKP kontr-gerilla taktiklerini gündeme getiriyor.

ODTÜ`de gerçekleşen müdahale yöntemi de pek çok yönüyle tam da psikolojik yöntemlerle ve zorun devreye girdiği düşük yoğunluklu savaşın bir başlangıcı olarak görülebilir. ODTÜ`de kayıt sırasında, cemaatçilere yönelik tepkinin medya eliyle `başörtülere taciz` olarak sunularak kıyamet koparılmasının ardından gelen müdahale, manipülasyon-provokasyon ve polis şiddetinin önümüzdeki dönemde de halk muhalefetine karşı geliştirilecek yeni yöntemler olarak devreye sokulacağını gösteriyor.

Bu dönemde AKP`nin elinde din ve polis şiddetinden ibaret iki kart kalmış görünüyor. Mısır`da, iç iktidar kavgasının uzantısı olarak gerçekleşen darbe karşısında AKP kendisini MK ile özdeşleştirerek yeniden muhalefet pozisyonu edinerek kitlesini harekete geçirmeye çalıştı. Bu durumun AKP`yi merkez sağdan kopartarak, eski Milli Görüş tabanına doğru daralttığı yönünde kimi değerlendirmeler de gündeme geliyor. Oysa AKP zaten klasik anlamda bir merkez sağ parti olmaktan öte, merkezi İslamcılık temelinde yeniden tanımlayan buradan gerçekleştirdiği iktidarıyla bu temelde Parti-Devlet haline gelen bir iktidar oldu. Bu anlamda AKP bu tür hareketle hem İslamcı tabanı kendi etrafında yeniden toparlayarak, bu kitle temelinde merkezdeki rolünü pekiştirmeye çalışıyor.

ODTÜ`de din temelinde gerçekleştirilen provokasyon da bunun bir devamı olarak görülebilir. Gül`ün ve Erdoğan`ın yüksek perdeden yaptıkları değerlendirmelerle, ODTÜ ve onun temsil ettiği devrimci-sol değerlerle birlikte Haziran direnişi din karşıtı bir konumda tanımlanmaya çalışılıyor. Önümüzdeki günlerde de AKP`nin temel karşıtlığı buraya yıkmaya çalışacağı yeni hamleleri gündeme getirmesi muhtemeldir. Zira, elinde açacağı başka da bir kart kalmamış durumda.

ODTÜ saldırısı sonrasında halkın ve öğrencilerin Haziran isyanını sürdüren direnişleri de Eylül`ün başlangıcı oldu. AKP`nin çok yönlü saldırıları karşısında direnişin de kendisini daraltmadan sürdürülmesi noktasında temellerin de mücadelenin içinde güçlendirilmesi gerekiyor. Forumların, mahallelerde oluşmaya başlayan direnişlerin sürdürülebilir kılınması bu anlamda önem kazanıyor. Öte yandan AKP`nin halk muhalefetine ve sola yönelik başlattığı provokasyonlar karşısında dikkatli olunarak, bunları boşa çıkartacak hamlelerin yapılması da önem kazanıyor. Bu anlamda, Gezi ruhunun ortaya çıkardığı dayanışma ve özgürlük temelindeki bir arada yaşam direnişin en sağlam ideolojik kaynağı olacaktır.

Bu mücadelenin önemli noktalarından birisi de direnişin Gezi`de de olduğu üzere, yayılması bu anlamda iktidarın kontrolünü zorlaştıracak yöntem ve taktiklerin geliştirilmesidir. Direniş alanlarını çoğaltma, tek bir nokta yerine birbirini güçlendirecek çok noktalı bir direniş eylemi örgütleme tıpkı Gezi`de olduğu gibi iktidarı çaresiz bırakacaktır.

Önümüzdeki günler, direnişi sürdürerek bu zeminlerde kendi örgütlülüklerini geliştirme mücadelesi olarak ODTÜ`den başlayarak, Haziran direnişini bir adım daha ileri götürmenin mücadele günleridir.

judeLaw

judeLaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2013 Pzr 09:11:02sohbet oyun linki
Kapatın orda ki uni yi , ordan mezun olan adam ya 3 kagıtcı olur ya terörist.

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2013 Pzr 10:15:45sohbet oyun linki

Herkesin eğitim hakkı vardır.. Hangi görüşten olur ise olsun.. Bunu engellemek engel olmak çağ dışı kalmışlığın daniskasıdır.. Ötekileştirmenin daniskasıdır.. Hem bunları yapacaksınız, hemde kendinize çağdaş, Atatürkçü diyeceksiniz.. Böyle bir mantık olabilir mi???? Kaldı ki oradaki olayı bir terör örgütü sahiplendi ve bunu bile bile hala oradaki olaylara destek olmak ??? o destek olanların vatan millet sevgisini tartışmaya açar..! Hem o kadar Atatürkçü isek eger, Atatürk diyor ki komunizm görüldüğü yerde başı ezilmeli.. Türkıyede hiç bir okulda komunıst görüşe sahip ne öğrencı olmalı nede öğretmen..!

Juanita

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2013 Pzr 13:46:04sohbet oyun linki

Ankara otogarında ODTÜ vs. cemaat neler olmuş:

"...İki gündür AŞTİ otogarında "ODTÜ`ye Hoşgeldiniz" görevlisi olarak çalıştım. ODTÜ Mezunlar Derneği 6 yıldır organize olup üniversiteyi kazanmış ve kayıt için gelen çocukları otogarda karşılıyor, okulun temin ettiği servis otobüslerine bindirip kampüse yolluyor. Aynı servisle otogara dönüp memleketlerine de dönebiliyorlar, kalmak isterlerse çocuklara ve ailelerine ücretsiz yurt odası sağlanıyor, kampüsü ve şehri gezip öyle de dönebiliyorlar. Ankara`ya ilk defa gelen çocuklar var, kampüsü hiç görmemiş aileler var. Ben ilk defa çalıştım bu organizasyonda, neler göreceğim konusunda en ufak bir fikrim yoktu. İlk bir kaç saati neşeyle çocukları ve velilerini karşılayarak geçirdim, "Hangi bölümü kazandın? Aaaa çok güzel, tebrik ederim! Nerden geliyorsunuz? Oooo, Hatay çok güzelmiş, ben de çok istiyorum gidip gezmek. Ben doktora yapıyorum. Evet herkese yurt imkanı var. Tabi İngilizce hazırlık okuması çok iyi olur.", sonra da hala okulda hocalık yapan mezunların yanına bırakıp otobüslerin yanına dönüyordum ki çok çalışıp ODTÜ`yü kazanmış bu çocuklar ve aileleri biraz daha tebrik edilsin, içleri rahatlasın, sorularını sorabilsinler.
Derken şunlar olmaya başladı:
-Hangi gelen otobüsün yanına gidersem peşimden gelen ve önüme geçip duran kızlar.
-Otobüsten inen istisnasız her genç kızın koluna girip "Sizinle ilgilenildi mi? Yurt ihtiyacın var mı? Gelin gidelim, kahvaltı ederiz." diyen başka kızlar.
-Yine önüme geçip beni kapatan iki adam.
-Ben ODTÜ`yü kazanmış kız ve annesiyle yürürken kızın koluna girip kulağına fısır fısır bir şeyler anlatan kız. (Anne tarafından azarlanıp yollandı.)
-Çocuklar ve veliler beni görsün diye elimde tutup havaya kaldırdığım ODTÜ dosyasını indirmem için beni iki kere ikaz eden AŞTİ görevlisi. (Broşür yerine geçiyormuş dosya, yurt reklamı yapamazmışım?)
-Durmaksızın "Bizim de ODTÜ`ye servisimiz var" anonsu yapan Büyükşehir Belediyesi çalışanları. (Ki anladığım kadarıyla kampüsün içine girmiyorlarmış, A1`de bırakıyorlarmış, ondan sonrası bavullarla 20-30 dakikalık yürüme mesafesi kayıt binasına kadar.)
Yukarda bahsi geçen kızların hepsi türbanlıydı, bana musallat olanlar dışında onlarcası otogarın her köşesindeydi, inanılmaz şekilde organizeydiler, içlerinden bazılarının ellerinde çizelgeler vardı, diğerlerine talimat verip otobüslerin yanına yolluyorlardı. Bunları kendi gözlerimle gördüm. Ayrıca AŞTİ yönetiminin bir masa koymamıza izin vermediğini, pankart ve küçük tabelalara da izin vermediğini ve hatta herkesin üzerindeki ODTÜ tişörtlerinin çıkarılmasını istediğini de belirtmem lazım. Bir süre tartışıldıktan sonra sadece tişörtlere ses çıkarmadılar.
Gelelim velilerin anlattıklarına. Bu yazacaklarım velilerin bizzat kendilerine şu ya da bu şekilde söylenmiş:
-ODTÜ yurtlarında fuhuş yapılıyor.
-ODTÜ yurtlarında kızlar çocuk düşürüyor.
-Başı kapalı velilerin çocuklarına yurt vermiyorlar.
-Yurtlarda yer kalmamış, biz yardımcı olalım.
Sadece yeni ODTÜ`lüleri karşılayıp kampüse rahatça gitmelerini sağlamayı amaçlayan bir organizasyon, bu şartlar altında bir itiş-kakışa ve çocuk kapma yarışına döndü. Uzun zamandır da böyleymiş, benim için yeni tabi bu durum.
Son olarak boyumun 1.75 olduğunu, öyle iki tane güdük kızla beni kapatamayacaklarını da burdan bildireyim. Ayrıca nedense hep fısıltıyla konuşuyor bu kızlar, ben gürül gürül bağırdım "ODTÜ öğrencisi var mı?" diye, kimden çekineyim ki? Payıma düşen bütün yeni ODTÜ öğrencilerini ve velilerini teker teker toplayıp servise bindirdim. Özellikle İzmir ve Antalya`dan gelen bazı neşeli veliler bu kızları gösterip "Ay bunlar mı o cemaatçiler!?" diye eğlendi, sanırım meşhur turistik bir motif de olmuş bu durum.
Otobüsten inip yürürken yüzlerindeki mutluluk ve çocuklarıyla duydukları gurur 10 metreden seçilen anne-babalara burdan bir kere daha selam ediyorum. Kızları ve oğlanları bir kere daha tebrik ediyorum.
Durum budur."

Dilege Gülmez

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir